Srijeda, 23. Juli 2014.    stipendije.ba/mobile facebook  gplus  twitter  rss   

Obavijesti

MINISTARSTVO OBRAZOVANJA, NAUKE, KULTURE I SPORTA USK Objavljene liste stipendista za akademsku 2011/12. godinu

Utorak, 04.09.2012.

Obavještavamo stipendiste i studente koji su ostvarili pravo na stipendiju Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta USK da su liste studenata koji imaju potpisan Ugovor sa Ministarstvom o stipendiranju i spisak studenata koji su ostvarili pravo na stipendiju u akademskoj 2011/12. godini dostupni na oglasnoj ploči u zgradi Ministarstva te na oficijelnoj stranici Vlade USK.

Lista studenata koji imaju potpisan Ugovor sa Ministarstvom o stipendiranju i nastavljaju primati stipendiju za 2011/12. školsku godinu:

Studenti koji nastavljaju primati stipendiju

1.    Aganović Aida
2.    Alibabić Haris
3.    Amidžić Berina
4.    Amidžić Anida
5.    Ašić Adna
6.    Bačić Aida
7.    Bajrektarević Harun
8.    Bečić Ermin
9.    Bomeštar Sanela
10.    Čeliković Elma
11.    Ćemalović Azra
12.    Ćoralić Anela
13.    Ćustić Nerma
14.    Dedić Irma
15.    Dedić Damir
16.    Dekanović Emina
17.    Delkić Mirela
18.    Demirović Azra
19.    Dodigović Almir
20.    Dolić Selma
21.    Draganović Amila
22.    Duraković Nermina
23.    Džaferagić Rifet
24.    Džajić Mirela
25.    Džehverović Sanel
26.    Egrlić Melita
27.    Franjić Ivan
28.    Galić Ajla
29.    Hadžić Amira
30.    Hadžipašić Sabina
31.    Halilbašić Amela
32.    Horozović Đulsa
33.    Hrnjica Vanja
34.    Hušić Edis
35.    Jeginović Majda
36.    Jusić Amra
37.    Kajtazović Sanel
38.    Kapić Nejira
39.    Kauković Almir
40.    Keranović Maida
41.    Kesedžić Elma
42.    Koldžić Lejla
43.    Kovačević Rasima
44.    Mahan Jasmina
45.    Mahmić Šeherzada
46.    Mahmić Ermina
47.    Mašić Sara
48.    Mešić Enes
49.    Muharemović Elmedina
50.    Muranović Aida
51.    Murić Ilvada
52.    Mušanović Tea
53.    Mušić Mirnesa
54.    Mušić Samra
55.    Nadarević Sajra
56.    Nanić Adisa
57.    Nuhanović Izedina
58.    Omeradžić Ajla
59.    Osmančević Amela
60.    Osmančević Jasmina
61.    Pandžić Anel
62.    Pašalić Elvira
63.    Pašić Neira
64.    Porić Mevluda
65.    Salihagić Hruste
66.    Salimović Una
67.    Salkić Dženana
68.    Samardžić Adnan
69.    Saračević Mirza
70.    Sikirć Haris
71.    Silić Jasmina
72.    Silić Nihad
73.    Šahinović Tina
74.    Šehić Tijana
75.    Šepić Emina
76.    Šušnjar Šeherzada
77.    Talić Aldin
78.    Terzić Ines
79.    Topić Esmeralda
80.    Veladžić Nejla
81.    Vojniković Elvedin
82.    Zećirević Alen   

Novi stipendisti

1    Ćoralić Hajrudin - Fakultet elektrotehnike i računarstva Zagreb
2    Hasanbegović Šejla - Arhitektonski fakultet Sarajevo
3    Jušić Dževada - Medicinski fakultet Tuzla
4    Harčević Sumeja - Filozofski fakultet Sarajevo
5    Lepuzanović Muhamed - Medicinski fakultet Tuzla
6    Lepuzanović Merima - Farmaceutski fakultet Tuzla
7    Beširević Haris - Medicinski fakultet Tuzla
8    Omerović Edita - Fakultet za saobraćaj i komunikacije Sarajevo
9    Kečalović Sara - Tehnički fakultet Bihać
10    Seferović Fata - Tehnički fakultet Bihać
11    Begić Armina - Fakultet za kriminlistiku Sarajevo
12    Idrizović Amar - Arhitektonski fakultet Sarajevo
13    Pečenković Nermin - Rudarsko geološko građevinski fakultet Tuzla
14    Porčić Armedin - Tehnički fakultet Bihać
15    Imširović Ermina - Farmaceutski fakultet Sarajevo
16    Mašić Emir - Pedagoški fakultet Bihać
17    Kapić Amela - Pedagoški fakultet Bihać
18    Jukić Mersiha - Ekonomski fakultet Bihać
19    Lonić Sabina - Tehnički fakultet Bihać
20    Ramulić Dženana - Ekonomski fakultet Bihać
21    Sipić Ibrahim - Ekonomski fakultet Bihać
22    Alagić Irena - Pravni fakultet Bihać
23    Toromanović Ema - Ekonomski fakultet Bihać
24    Porčić Minela - Medicinski fakultet Sarajevo
25    Dizdarević Ibrahim - Pravni fakultet Bihać
26    Hodžić Eldina - Ekonomski fakultet Bihać
27    Kraković Elhana - Farmaceutski fakultet Tuzla
28    Pucar Aldina - Pravni fakultet Bihać
29    Halkić Irnesa - Pedagoški fakultet Bihać
30    Mladić Katarina - Pravni fakultet Bihać
31    Mušeljić Emrah - Tehnički fakultet Bihać
32    Šarić Ajla - Građevinski fakultet Sarajevo
33    Ružnić Ena - Ekonomski fakultet Bihać
34    Midžić Azra - Ekonomski fakultet Bihać
35    Murić Zinaid - Ekonomski fakultet Bihać
36    Selimović Emina - Ekonomski fakultet Bihać
37    Alijagić Andi - Prirodno-matematički fakultet Sarajevo
38    Pehadžić Almin - Tehnički fakultet Bihać
39    Malkoč Smirna - Filozofski fakultet Sarajevo
40    Veladžić Belkisa - Filozofski fakultet Sarajevo
41    Komić Anisa - Tehnički fakultet Bihać
42    Alijagić Dino - Akademija umjetnosti Banja Luka
43    Hašić Muradif - Biotehnički fakultet Bihać
44    Imširović Azra - Stomatološki fakultet Sarajevo
45    Saračević Amir - Tehnički fakultet Bihać
46    Kazaferović Medina - Pedagoški fakultet Bihać
47    Okugić Elvin - Tehničku fakultet Bihać
48    Mehić Senada - Ekonomski fakultet Bihać
49    Burzić Semir - Tehnički fakultet Bihać
50    Ćoralić Ena - Medicinski fakultet Sarajevo
51    Ćemalović Almin - Tehnički fakultet Bihać
52    Muslić Dina - Ekonomski fakultet Bihać
53    Dizdarić Amar - Ekonomski fakultet Bihać
54    Mehmedagić Samra - Tehnički fakultet Bihać
55    Žapčević Minela - Pedagoški fakultet Bihać
56    Bećirspahić Fahrudin - Tehnički fakultet Bihać
57    Liđan Zahid - Pedagoški fakultet Bihać
58    Muhedinović Haris - Elektrotehnički fakultet Sarajevo
59    Mešanović Kenan - Fakultet zdravstvenih studija Sarajevo
60    Mujanić Šejla - Ekonomski fakultet Bihać
61    Džaferagić Emir - Medicinski fakultet Sarajevo
62    Korlat Ernesa - Ekonomski fakultet Bihać
63    Karabegović Vedrana - Arhitektonski fakultet Sarajevo
64    Mahmutović Sumeja - Visoka zdravstvena škola
65    Isaković Senita - Visoka zdravstvena škola
66    Alijagić Emina - Tehnički fakultet Bihać
67    Dervišević Šejla - Biotehnički fakultet Bihać
68    Paparević Anela - Fakultet političkih nauka Sarajevo

STUDENTI ZAKLJUČNO S REDNIM BROJEM 68. OSTVARILI SU PRAVO NA STIPENDIJU

69    Japić Almir -  Fakultet elektrotehnike Tuzla
70    Kartal Merima - Pedagoški fakultet Bihać
71    Ćehić Admir - Tehnički fakultet Bihać
72    Selimović Adem - Tehnički fakultet Bihać
73    Krizmanić Ana - Filozofski fakultet Zagreb
74    Trejić Ermina - Farmaceutski fakultet Sarajevo
75    Ramekić Erna - Prirodno-matematički fakultet Sarajevo
76    Bećirspahić Nejra - Pravni fakultet Bihać
77    Husić Semir - Fakultet za kriminlistiku Sarajevo
78    Selimović Adna - Biotehnički fakultet Bihać
79    Kazaferović Amina - Ekonomski fakultet Bihać
80    Velaga Bobana - Ekonomski fakultet Bihać
81    Zulić Armin - Visoka zdravstvena škola
82    Draganović Ajdin - Građevinski fakultet Sarajevo  
83    Maslak Nisada - Medicinski fakultet Sarajevo
84    Dedić Dijana - Visoka zdravstvena škola
85    Husejini Drita - Ekonomski fakultet Bihać
86    Dervišević Damir - Biotehnički fakultet Bihać
87    Skočić Selma - Visoka zdravstvena škola
88    Rizvan Amar - Farmaceutski fakultet Sarajevo
89    Ramić Selma - Tehnički fakultet Bihać
90    Dukić Dajana - Ekonomski fakultet Bihać
91    Civić Irfet - Biotehnički fakultet Bihać
92    Ćehić Azra - Biotehnički fakultet Bihać
93    Suljić Muris - Veterinarski fakultet Sarajevo
94    Kesedžić Melita - Farmaceutski fakultet Sarajevo
95    Midžić Azra - Ekonomski fakultet Bihać
96    Tutić Nermin - Biotehnički fakultet Bihać
97    Talakić Irma - Stomatološki fakultet Sarajevo
98    Mušeta Albina - Biotehnički fakultet Bihać
99    Isaković Majda - Pravni fakultet Bihać
100    Dervišević Jasmin - Tehnički fakultet Bihać
101    Štrkljević Aida - Biotehnički fakultet Bihać
102    Mahmutović Amar - Tehnički fakultet Bihać
103    Dizdarević Ahmed - Fakultet za saobraćaj i komunikacije Sarajevo
104    Pehlić Denisa - Visoka zdravstvena škola
105    Jušić Sabahudin - Tehnički fakultet Bihać
106    Abdihodžić Maja - Građevinski fakultet Sarajevo
107    Galić Romana - Biotehnički fakultet Bihać
108    Beširević Ines - Pedagoški fakultet Bihać
109    Čavkić Ajla - Ekonomski fakultet Bihać
110    Bajramović Emir - Građevinski fakultet Sarajevo
111    Sulejmanović Dženana - Ekonomski fakultet Bihać
112    Korda Dušica - Pedagoški fakultet Bihać
113    Suljić Elma - Tehnički fakultet Bihać
114    Grbić Aldina - Ekonomski fakultet Bihać
115    Topić Amra - Ekonomski fakultet Bihać
116    Alagić Vedo - Pedagoški fakultet Bihać
117    Samardžić Haris - Prirodno-matematički fakultet Tuzla
118    Osmanović Dina - Pravni fakultet Bihać
119    Dučanović Belma - Visoka zdravstvena škola Bihać
120    Midžić Ines - Pedagoški fakultet Bihać
121    Talić Dino - Tehnički fakultet Bihać
122    Bećirspahić Nedžad - Tehnički fakultet Bihać
 

Podjeli:                    Preuzmi:               Izvor:     www.vladausk.ba

Forum

Stipendije fonda " Ikra " (Odgovora: 2388, poslednji od: fazla)

Kada ce biti rezultati Fonda Sheikh Saleh Kamel BBI banke? (Odgovora: 1206, poslednji od: Na_dii)

Uplacivanje borackih stipendija TK (Odgovora: 619, poslednji od: munisa_)

Kada ce stipendije Ministarstva prosvete i kulture RS-a (Odgovora: 209, poslednji od: napoleon)

Stipendije Prevent Fabrics-a (Odgovora: 38, poslednji od: lekica)

STUDENTSKI ZAJMOVI FMON (Odgovora: 31, poslednji od: Johnnys_girl)

boračke stipendije SBK (Odgovora: 169, poslednji od: Bosanka)

Stipendije za studente informacionih tehnologija (Odgovora: 1, poslednji od: Na_dii)