Nedjelja, 25. Juni 2017.    stipendije.ba/mobile facebook  gplus  twitter  rss   

Obavijesti

Posljednje obavijesti:

Ponedjeljak, 19.06.2017.Opština DerventaZa 2017. godinu planirana su sredstva u iznosu od 209.500 KM za stipendiranje

Ponedjeljak, 19.06.2017.Opština SrebrenicaObjavljena Odluka o dodjeli studentskih stipendija u ak. 2016/17. godini

Petak, 16.06.2017.Bosnia Bank InternationalObjavljena imena stipendista za sarajevsku i bosansko-podrinjsku regiju za ak. 2016/17. godinu

Petak, 16.06.2017.Općina LivnoObjavljena imena stipendista iz boračke populacije za ak. 2016/17. godinu

Utorak, 06.06.2017.Ministarstvo za boračka pitanja Tuzlanskog kantonaObjavljena imena stipendista za šk/ak. 2016/17. godinu

Ponedjeljak, 05.06.2017.Udruženje Roma „Euro Rom“ TuzlaSvi Romi srednjoškolci u Tuzlanskom kantonu dobivat će stipendije

Opština Šipovo Objavljena Preliminarna rang lista dodijeljenih studentskih stipendija za ak. 2016/17. godinu

Petak, 17.02.2017.

Opština Šipovo objavila je Preliminarnu rang listu dodijeljenih stutentskih stipendija za akademsku 2016/17. godinu.

PRELIMINARNA RANG LISTA DODIJELJENIH STUDENTSKIH STIPENDIJA OPŠTINE ŠIPOVO 2016/2017
 

REDNI BROJ, IME I PREZIME, NAZIV VISOKOŠKOLSKE USTANOVE, GODINA STUDIRANJA, BROJ BODOVA

1. MILICA MILOVAC PEDAGOGIJA IV Dijete poginulog borca
2. SRĐAN GAJANOVIĆ FAKULTET FIZIČKOG VASPITANJA I SPORTA II Dijete poginulog borca
3. MILOVAN ĐUKIĆ PMF-EKOLOGIJA IV 85
4. BRANISLAV ĐUKIĆ PRAVOSLAVNO BOGOSLOVSKI FAKULTET A 80
5. BOJANA SUKNJAJA MEDICINSKI FAKULTET-FARMACIJA A 80
6. PREDRAG KAURIN EKONOMSKI FAKULTET A 75
7. DRAGANA MILOVAC MEDICINSKI FAKULTET-REHABILITACIJA IV 75
8. BOJANA VIŠEKRUNA ŠUMARSKI FAKULTET IV 75
9. MARIJANA MITRIĆ MEDICINSKI FAKULTET-FARMACIJA IV 75
10. TATJANA ILIĆ POLJOPRIVREDNI FAKULTET A 70
11. JOVANA JERINIĆ MEDICINSKI FAKULTET-MEDICINA III 70
12. NEBOJŠA KRMPOT FILOZOFSKI FAKULTET-ISTORIJA III 70
13. VEDRANA LETO FILOLOŠKI FAKULTET-SRPSKI I RUSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST III 65
14. MILICA TRKULJA MEDICINSKI FAKULTET III 65
15. MARA KALKAN SAOBRAĆANI FAKULTET III 65
16. JOVANA SUKNJAJA EKONOMSKI FAKULTET I 65
17. PETAR KALABA ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET II 65
18. RADOMIR KALKAN MEDICINSKI FAKULTET-ZDRAVSTVENA NJEGA IV 65
19. SLOBODAN SUKNJAJA FILOLOŠKI FAKULTET-NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST IV 65
20. NATAŠA PROTIĆ MEDICINSKI FAKULTET-MEDICINA IV 65
21. MILENA PISAR LIKOVNA UMJETNOST-SLIKARSTVO II 65
22. MILAN JERKIĆ FAKULTET POLITIČKIH NAUKA-POLITIKOLOGIJA II 6
23. BOŽANA MITRIĆ TEHNOLOŠKI FAKULTET A 60
24. NIKOLINA JOKIĆ POLJOPRIVREDNI FAKULTET A 60
25. JOKICA VUKOMAN FILOZOFSKI FAKULTET-PEDAGOGIJA IV 60
26. MILANA TEGELTIJA FILOZOFSKI FAKULTET-UČITELJSKI STUDIJ IV 60
27. LJILJANA MILOVAC FILOLOŠKI FAKULTET-SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST IV 60
28. MILANKA DŽAKIĆ PEDAGOŠKI FAKULTET-RAZREDNA NASTAVA I 60
29. VALENTINA PEKEZ PMF I 60
30. ANĐELA MILANOVIĆ PRAVNI FAKULTET II 60
31. RAJKA OLIĆ PMF-FIZIKA III 60
32. DUŠKO ŠOBIĆ BOGOSLOVSKI FAKULTET III 60
33. JELENA MITRIĆ TEHNOLOŠKI FAKULTET III 60
34. SLOBODANKA MITRIĆ FILOLOŠKI FAKULTET-ITALIJANSKI JEZIK I KNJIŽEVNIST I SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST A 55
35. BOJANA RAKITA MEDICINSKI FAKULTET-FARMACIJA A 55
36. DRAGANA BIJELIĆ SAOBRAĆAJNI FAKULTAET A 55
37. DEJAN GRČIĆ PRAVOSLABNO BOGOSLOVSKI FAKULTET IV 55
38. MILANA MILOVAC PMF-HEMIJA IV 55
39. MILOŠ GAJIĆ ŠUMARSKI FAKULTET IV 55
40. MILOŠ ŠEGRT FILOLOŠKI FAKULTET-ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST IV 55
41. DUŠKA MANDIĆ FILOZOFSKI FAKULTET- UČITELJSKI STUDIJ IV 55
42. ALEKSANDAR CREPULJA ŠUMARSKI FAKULTET III 55
43. GORAN KAURIN ŠUMARSKI FAKULTET III 55
44. GORANA BOGDANOVIĆ FILOLOŠKI FAKULTET-NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST III 55
45. MARIJANA MAKSIMOVIĆ MEDICINSKI FAKULTET-FARMACIJA I 55
46. SAĐANA RADULOVIĆ PMF-HEMIJA I 55
47. RADOJKA JANDRIĆ PMF-HEMIJA I 55
48. DEJANA JOVIĆ MEDICINSKI FAKULTET-MEDICINA VI 50
49. DRAGANA IVIĆ MEDICINSKI FAKULTET-FARMACIJA V 50
50. ALEKSANDRA MILOVAC FILOZOFSKI FAKULTET-PSIHOLOGIJA IV 50
51. MILOŠ KRMPOT PMF-TEHNIČKO VASPITANJE I INFORMATIKA III 50
52. MILAN GAJANOVIĆ SAOBRAĆAJNI FAKULTET II 50
53. ALEKSANDRA MANDIĆ FAKULTET POLITIČKIH NAUKA-SOCIJALNI RAD II 50
54. MILANA DŽAKIĆ FILOZOFSKI FAKULTET-UČITELJSKI STUDIJ I 45
55. SANJA KRMPOT MEDICINSKI FAKULTET-ZDRAVSTVENA NJEGA I 45
56. VIDA RAKITA PRAVNI FAKULTET A 45
57. ANDREA JANDRIĆ PRAVNI FAKULTET A 45
58. NEDELJKA MALINOVIĆ FAKULTET POLITIČKIH NAUKA A 45
59. JOVANA GLAMOČANIN FAKULTET ZA SPECIJALNU EDUKACIJU I REHABILITACIJU-LOGOPEDIJA IV 45
60. BOŽANA JOVIĆ MEDICINSKI FAKULTET-FARMACIJA IV 45
61. BOJA MILIŠIĆ PRAVNI FAKULTET IV 45
62. RASTKO SUKNJAJA ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET III 45
63. SANJA MARKOVIĆ VISOKA MEDICINSKA ŠKOLA III 45
64. MILANKA KAČAR TEHNOLOŠKI FAKULTET II 45
65. NIKOLA VRANIĆ ŠUMARSKI FAKULTET II 45
66. NIKOLINA DŽAKIĆ PMF-TEHNIČKO VASPITANJE I INFORMATIKA II 45
67. RANKA ŠATARA PMF-HEMIJA I 45
68. GORDANA KAČAR MEDICINSKI FAKULTET-ZDRAVSTVENA NJEGA I 45
69. NIKOLINA PILJIĆ EKONOMSKI FAKULTET IV 40
70. ZORICA ERCEG MEDICINSKI FAKULTET-ZDRAVSTVENA NJEGA IV 40
71. ANA RACA FAKULTET ZA SPECIJALNU EDUKACIJU I REHABILITACIJU-LOGOPEDIJA IV 40
72. JOVANA RADMAN TEHNOLOŠKI FAKULTET II 40
73. DARKO BUBNJEVIĆ BOGOSLOVSKI FAKULTET III 40
74. MARKO KARAN MAŠINSKI FAKULTET III 40
75. NEDELJKO PROLE ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET I 40
76. NIKOLA GRAHOVAC PMF-GEOGRAFIJA I 40
77. DANIJELA MARIJANAC POLJOPRIVREDNI FAKULTET I 40
78. DAJANA SAVIĆ EKONOMSKI FAKULTET IV 35
79. DANIJELA BIJELIĆ EKONOMSKI FAKULTET IV 35
80. ŽIVKO BUBNJEVIĆ EKONOMSKI FAKULTET I 35
81. BRANISLAV PERKOVIĆ VISOKA MEDICINSKA ŠKOLA I 35
82. ZORANA SAKAN FILOZOFSKI FAKULTET- UČITELJSKI STUDIJ I 35
83. BOŽANA BOGDANOVIĆ FILOZOFSKI FAKULTET-PSIHOLOGIJA I 35
84. SUZANA MARKOVIĆ VISOKA MEDICINSKA ŠKOLA I 35
85. VELIMIR PERKOVIĆ ŠUMARSKI FAKULTET I 35
86. NIKOLA VUJNIĆ EKONOMSKI FAKULTET IV 30
87. MIROSLAV MANDIĆ ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET IV 30
88. MARKO ĆURKO ŠUMARSKI FAKULTET II 30
89. DRAGANA GAVRANIĆ ŠUMARSKI FAKULTET II 30
90. BOJANA POLETANOVIĆ VISOKA MEDICINSKA ŠKOLA II 30
91. OGNJEN STRUGALO ŠUMARSKI FAKULTET III 3
92. ŽELJKA PLAVŠIĆ VISOKA ŠKOLA UNUTRAŠNJIH POSLOVA II 30
93. ANA MITRIĆ POLJOPRIVREDNI FAKULTET I 30
94. VESNA KVRGIĆ FILOLOŠKI FAKULTET-ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I 30
95. BRANKO PENO EKONOMSKI FAKULTET I 30
96. JOVANA MILJEVIĆ VISOKA ŠKOLA UNUTRAŠNJIH POSLOVA II 25
97. JOVANA CUMBO EKONOMSKI FAKULTET III 25
98. STANKO ERCEG PRAVOSLAVNO BOGOSLOVSKI FAKULTET II 20

Podjeli:                    Preuzmi:               Izvor:     Stipendije.ba

Forum

Kada ce stipendije Ministarstva prosvete i kulture RS-a (Odgovora: 467, poslednji od: cwele93)

Stipendije fonda " Ikra " (Odgovora: 2566, poslednji od: ajlica123)

Kada ce biti rezultati Fonda Sheikh Saleh Kamel BBI banke? (Odgovora: 1482, poslednji od: wickeds0ul)

Chevening stipendije (Odgovora: 2, poslednji od: marija)

Federalni fond za studentske zajmove (Odgovora: 234, poslednji od: diina_h)

Stipendija Vlade Italije (Odgovora: 1, poslednji od: bibipanda)

Fond Suada Dilberovic (Odgovora: 102, poslednji od: roza)

Autoceste - stipendije (Odgovora: 1, poslednji od: Snowflake12)