Srijeda, 05. Avgust 2020.    stipendije.ba/mobile facebook  gplus  twitter  rss   

Potpisivanje ugovora sa korisnicima stipendija

Četvrtak, 09.12.2010. // Izvor: Stipendije.ba // Obavijesti


U sklopu raspodjele sredstava iz "Transfera za poticaj razvoja poduzetništva i obrata u 2010. godini" kroz projekt "Stipendiranje učenika koji su obrazuju za obavljanje tradicionalnih i starih zanata" dodijeljene su stipendije za 58 učenika koji su aplicirali na javni poziv.

Potpisivanje ugovora između Federalnog ministarstva razvoja, poduzetništva i obrta i korisnika stipendija bit će upriličeno 7. prosinca za učenike Bosansko-podrinjskog kantona, 8. prosinca za učenike iz Jablanice i 9. prosinca za učenike iz Sarajevskog kantona - prostorije Srednje škole primjenjenih umjetnosti, ul. Gimnazijska br. 11 u 11:00 sati.

Korisnici sredstava - stipendija, po projektu „Stipendiranje učenika za obrtnička zanimanja“, koji su osvojili na utvrđenoj rang listi preko 50 bodova, su slijedeći učenici:

1. Medina Balićevac, Novi Grad Sarajevo
2. Meliha Perla, Goražde
3. Dževad Velić, Jablanica
4. Selmedin Keskin, Jablanica
5. Medina Nezirić, Novo Sarajevo
6. Semir Korda, Novi Grad Sarajevo
7. Lejla Ligata, Goražde
8. Samra Sudić, Goražde
9. Bajro Šehić, Bihać
10. Almina Musić, Goražde
11. Edita Herak, Goražde
12. Emina Adilović, Goražde
13. Amina Daut, Ilidža
14. Rijad Karišik, Ilidža
15. Mahir Velagić, Jablanica
16. Ajdin Kovačević, Jablanica
17. Dženis Letuka, Jablanica
18. Zijad Kukić, Jablanica
19. Rasim Lulić, Jablanica
20. Džejnis Milanović, Jablanica
21. Elvedin Šćuk, Jablanica
22. Jasmina Mehanović, Sarajevo
23. Amina Redžić, Cazin
24. Ilderina Šljivo, Vogošća
25. Alem Akšamija, Vogošća
26. Saliha Hajrić, Bugojno
27. Arijana Pikula, Sarajevo
28. Faruk Ramović, Goražde
29. Almedin Garaplija, Goražde
30. Emina Hadžić, Goražde
31. Haris Čaušević, Goražde
32. Tomislav Antunović, Mostar
33. Lorenzo Ahmetović, Hadžići
34. Benjamin Kadrić, Sarajevo
35. Melisa Delić, Goražde
36. Medina Alaim, Goražde
37. Arnela Ahmović, Goražde
38. Ermina Fehratović, Goražde
39. Aldijana Ahmović, Goražde
40. Josip Franjić, Čapljina
41. Alen Herak, Goražde
42. Muhamed Katica, Sarajevo
43. Lejla Ivazović, Novi Grad Sarajevo
44. Dženana Bojić, Sarajevo Stari Grad
45. Emina Lagumdžija, Sarajevo Centar
46. Berin Hošić, Ilidža
47. Edina Sijamić, Ilidža
48. Haris Kovačević, Jablanica
49. Almedin Čilić, Jablanica
50. Haris Pašić, Novo Sarajevo
51. Džana Knežević, Sarajevo Centar
52. Merima Gabela, Goražde
53. Lejla Hero, Novo Sarajevo
54. Amna Agić, Novi Grad Sarajevo
55. Emina Džidić, Sarajevo
56. Hazim Jahić, Ilidža
57. Slaven Kolar, Mostar
58. Alisa Prutina, Tešanj

Izvor: www.fmrpo.gov.ba / www.ljiljan.ba / FENA
 


KONKURSI

Rok za prijavu: 04.09.2020. // Konkurs je otvoren još 30 dana.

Javni poziv Vlade Brčko Distrikta BiH za dodjelu stipendija redovnim studentima za 2020. godinu